O NAS

Trochę informacji o nas.

O NAS

Witamy na naszej stronie.

 

To miejsce, w którym opowiemy o sobie, filozofii naszej pracy i wyznawanych wartościach.

Produkt zawsze jest kompromisem między ceną, a oferowaną jakością. O ile meble czy sprzęt elektroniczny można wymienić po kilku latach użytkowania to inaczej jest w przypadku wyspecjalizowanego parku maszynowego. Uważamy, że w perspektywie długodystansowej taniej jest jednak kupić wysoką jakość, która wpłynie na trwałość i bezawaryjność parku maszynowego. W ten sposób wychodzimy na przeciw obecnym trendom produkcyjnym, gdzie sprzedawany towar jest tani, a zyski realizowane są poprzez sprzedaż części wymiennych czy napraw, czego doskonałym przykładem może być branża motoryzacyjna.

Chcemy być marką, która będzie znana z wysokiej jakości produkcji, co przekładać się będzie na niezawodną i bezawaryjną pracę maszyn, a także ich długą żywotność. Mamy wrażenie, że filozofia tej widoczna jest już na zdjęciach z realizacji naszych urządzeń.

Dostarczane przez nas maszyny dostosowywane są do Państwa potrzeb, a ich produkcja odbywa się w 100% w Polsce. Oznacza to, że przy zachowaniu atrakcyjnych cen urządzeń i części zamiennych oferujemy produkty, które swoją jakością nie ustępują innym producentom na świecie.

 

Od siebie wymagamy, by udzielić wsparcia na każdym etapie współpracy. Dlatego też nasz zespół podejmuje działania:

1.       Finansowe

Zajmujemy się pozyskiwaniem środków z UE oraz urzędu pracy. Dzięki naszej pomocy zwiększysz szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

 

2.       Techniczne

Pomożemy przy projektowaniu linii produkcyjnej w celu zwiększenia wydajności pracy oraz procesów logistyki wewnątrzzakładowej. Nasze doświadczenie w tym zakresie może okazać się niezwykle cenne dla Państwa firmy.

 

3.       Szkolenia

Kupując od nas maszyny, szkolenia wstępne dla pracowników są obowiązkowe, ponieważ chcemy mieć pewność, że będą one używane zgodnie z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Właściwe korzystanie z maszyn zapewni nie tylko wydajną pracę zgodnie z założeniami konstrukcyjnymi, ale również wydłuży ich żywotność.

 

4.       Serwisowe

Chcemy być znani z wysokiej jakości produktów, dlatego też udzielamy gwarancji i świadczymy usługi pogwarancyjne.

 

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Maszyny dostosowane do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swój park maszynowy razem z nami

MEET OUR TEAM...they are always up to something good!